DRZWI OTWARTE 30.05.2020 od 10.00 do 12.00...

Opublikowano: 2020-05-30 14:21, Numer artykułu: 28116 , Autor: K.Arsoba

Cześć!

Z pewnością myślisz: "Dwójka" to szkoła mojego pierwszego wyboru. Czy marzenie to podyktowane jest chęcią podążania śladami starszego rodzeństwa, rodziców, a może kolegów?

Od jak dawna wytrwale uczysz się, by stać się częścią dwójkowej społeczności tak jak np: dr Mariola Fotin – Mleczek, absolwentka naszej szkoły?

Tak, czy inaczej, na pewno chciałeś zobaczyć naszą szkołę od wewnątrz, poznać sekrety II LO i porozmawiać z jej uczniami..., a wstrętny koronawirus pokrzyżował Ci plany!

Masz w głowie wiele znaków zapytania?
Nie martw się! Samorząd II LO wychodzi naprzeciw Twoim rozterkom!

Dnia 30.05 o godzinie 10:00 odbędzie się live, a po nim (ok. 10.30) rozmowy grupowe z członkami ZSU- uczniami klas pierwszych i drugich, którzy opowiedzą o profilach klas, życiu codziennym w szkole i atmosferze w niej panującej.

Postarają się także odpowiedzieć na każde zadane pytanie, by rozwiać Twoje wątpliwości.

JUŻ DZIŚ PLANUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ W DWÓJCE!

Więcej informacji wkrótce na naszym wydarzeniu.

Do zobaczenia!